Hayrettin UÇAK, Güven Tazeledi

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçılar Birliğinde düzenlenen Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısında Hayrettin Uçak, 193 oyun tamamını alarak ikince kez başkanlığa hak kazandı.

Hayrettin UÇAK, Güven Tazeledi
  • Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçılar Birliğinde düzenlenen Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısında Hayrettin Uçak, 193 oyun tamamını alarak ikince kez başkanlığa hak kazandı.
  • 4 yıllığına görev yapacak olan Başkan Uçak, "Yönetim kurulu olarak ikinci dönemizde de hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini 4 yıldır üstlenen Hayrettin Uçak, 1 Nisan tarihinde düzenlenen seçimlerde 193 oyun tamamını alarak ikinci kez başkanlığa hak kazandı.

Başkan Hayrettin Uçak, genel kurulda yaptığı konuşmada 4 yıllık görev sürecinde yaptığı çalışmalardan bahsetti.  Uçak, “Yönetim kurulu olarak ikinci dönemizde de hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Türkiye Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Beşer, genel kurulda oyunu kullandıktan sonra dernek üyesi Arslan Zirai şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Kızak ile bir araya gelerek dernek faaliyetleri ve pandemi sonrası sektörün durumunu değerlendirdiler.